Mida teha, kui Elmo või Beast rendiauto on parkinud laadija kinni?

Kui soovid minna Enefit Volti avalikku laadijasse oma elektriautot laadima, aga näed, et koha on hõivanud laadimise lõpetanud Elmo Rendi või Beast Rendi auto, tuleb laadija vabastamiseks vastava ettevõttega ühendust võtta.

Mida teha, kui Elmo või Beast rendiauto on parkinud laadija kinni?

Kui laadija on hõivanud Elmo Rent saab auto ise ümber parkida. Selleks tuleb helistada Elmo Rendi ööpäevaringsele klienditelefonile 527 2626. Selle numbri leiab ka autolt. Olukordades, kus rentnik on laadimiskoha kinni parkinud, saab Elmo Rendi klienditugi konkreetse sõiduki uksed kaughaldusest avada ning selle käivitada, et auto saaks ümber parkida. Enefit Volti kliendilt nõuab see kahjuks lisapingutust, aga on kiireim tee olukorra lahendamiseni.

Koha vabastamine Elmo Rendi autost

1. Helista Elmo Rendi ööpäevaringsel telefonil 527 2626
2. Operaator avab distantsilt uksed ja käivitab auto
3. Pargi auto kõrvale
4. Alusta enda elektriauto laadimist

Kui laadija on hõivanud Beast Rent tuleb helistada klienditelefonile 5593 0444, mille kõnedele vastatakse tööpäeviti kell 7:00-0:00. Beast Rendi puhul võtab lahendus rohkem aega, sest autot ei ole võimalik kaughaldusest avada ja selle liigutamiseks peab kohale tulema ettevõtte töötaja.

Koha vabastamine Beast Rendi autost

1. Helista Beast Rendi tööpäeviti kell 7:00-0:00 toimival klienditelefonil 5593 0444
2. Anna operaatorile teada asukoht ja sõiduki number

3. Beast Renti töötaja tuleb autot ümber parkima
4. Alusta enda elektriauto laadimist

Enefit Volt annab parima, et laadijate kinniparkimised viia miinimumini ja leida lahendus, kuidas nii tavakasutajad kui rendifirmade kliendid saaksid oma elektriautod mugavalt ja meeldivalt laetud.