Enefit VOLT - lihtne ja mugav elektriauto laadimine kõikjal

Enefit VOLT muudab transpordi puhtaks, pakkudes kodudele, äridele ja autoparkidele nutikaid elektriauto laadimisteenuseid.

Avalik laadimine

Avalikud laadijad kõikjal Eestis igat tüüpi elektriautodele

Otsin laadimispunkti

Laadimine koju

Terviklahendus - laadija valimisest paigalduse ja hoolduseni

Valin kodulaadija

Laadimine ärile

Lahendused sinu autopargile, ärile, kinnisvaraarendusele ja korteriühistule

Vaatan lahendusi

Muudame transpordi koos puhtamaks

Enefit VOLT eesmärk on lihtsate, mugavate ja nutikate laadimislahendustega muuta elektriauto nii era- kui ärikliendi jaoks loomulikuks transpordieelistuseks.

Elektriauto on keskkonnasõbralikum valik ning ka soodsam sinu rahakotile. Ühendame jõud, et anda panus transpordivaldkonna CO2 heitmete vähendamisse!

Uudised


Elektrisõiduk: särtsakas kaaslane tulevikus

Elektrisõiduk: särtsakas kaaslane tulevikus

20.10.2020

Elektertranspordile ülemineku peamine argument keskkonnasäästlikkuse kõrval on energiatõhusus ehk võimalikult väike primaarenergia kulu sõidukilomeetri kohta. See vastab ka tegelikkusele, juhul kui me ei arvesta sõiduki elutsükli kogukulusid.

ELMO Rent muudab elektriauto kasutamise igapäevaseks

ELMO Rent muudab elektriauto kasutamise igapäevaseks

15.10.2020

Kui ELMO Rent 2013. aastal Eesti riigi poolt loodi, oli see üks esimesi elektriautode jagamise ettevõtteid maailmas. Kolm aastat tagasi puhusid uued eestvedajad firmale sisse värske hingamise, muutes elektriauto jagamise paljude äri- ja eraklientide jaoks vahvast võimalusest uueks normaalsuseks.Tahad olla esimeste seas, kes meie uutest elektriautode laadimise lahendustest kuuleb?

Liitun infolistiga