Enefit VOLT - lihtne ja mugav elektriauto laadimine kõikjal

Enefit VOLT muudab transpordi puhtaks, pakkudes kodudele, äridele ja autoparkidele nutikaid elektriauto laadimisteenuseid.

Avalik laadimine

Avalikud laadijad kõikjal Eestis igat tüüpi elektriautodele

Otsin laadimispunkti

Laadimine koju

Terviklahendus - laadija valimisest paigalduse ja hoolduseni

Valin kodulaadija

Laadimine ärile

Lahendused sinu autopargile, ärile, kinnisvaraarendusele ja korteriühistule

Vaatan lahendusi

Muudame transpordi koos puhtamaks

Enefit VOLT eesmärk on lihtsate, mugavate ja nutikate laadimislahendustega muuta elektriauto nii era- kui ärikliendi jaoks loomulikuks transpordieelistuseks.

Elektriauto on keskkonnasõbralikum valik ning ka soodsam sinu rahakotile. Ühendame jõud, et anda panus transpordivaldkonna CO2 heitmete vähendamisse!

Uudised


Skepsis elektriautodesse peegeldab suuremat probleemi

Skepsis elektriautodesse peegeldab suuremat probleemi

27.11.2020

Tallinnas liigeldes tahaks end tunda kui mõnes arenenud ja inimestest hoolivas Euroopa suurlinnas, ent reaalsuses annab võimas diiselmootor endiselt tugevamale õiguse ning puhtamale transpordile üleminekus oleme Euroopas sabassörkijate seas.

Kui tahad energiat mõistlikult kulutada, sõida elektriautoga

Kui tahad energiat mõistlikult kulutada, sõida elektriautoga

24.11.2020

Elektritranspordi revolutsiooni ei vii läbi mitte Tesla, vaid golfikärud ja elektrilised tarbesõidukid ehk linnakeskkonda mõeldud ATV-mõõtu aparaadid. Nõnda kõlas üks Harvard Business Reviews ja teisteski mainekates väljaannetes kõlanud väide 5 aastat tagasi. Täna teame, et päris nii see pole.

Sten Argos: ratsionaalne inimene kasutab ostutoetust ja soetab elektriauto

Sten Argos: ratsionaalne inimene kasutab ostutoetust ja soetab elektriauto

13.11.2020

Riigi otsus vaatamata äärmiselt keerulisele aastale kuulutada välja elektriautode ostutoetuse teine voor väärib tunnustust, sest ilma selleta suureneks meie mahajäämus Euroopast veelgi. Uue sõiduauto soetamist kaaluv inimene peaks toetusele tormi jooksma, sest viie aasta vaates on elektriauto ka rahaliselt mõistlik valik.