Lihtsus ja kokkuhoid – kodulaadija kasuks räägivad need mõlemad

Lihtsus ja kokkuhoid – kodulaadija kasuks räägivad need mõlemad

Enda oma on ikka enda oma. Rääkimata ajast, rahast ja isiklikust mugavusest. Enefit Volti kodulaadija on sinu kui elektriauto omaniku parim abimees, mille tähendust on raske üle- või alahinnata.

Eelista kodulaadijat avalikule laadimisele, sest…

… siis hoiad kokku nii aega kui ka raha.

Elektriauto laadimine võtab paagitäie bensiini tankimisest kauem aega. Soetades kodulaadija, ei pea auto kõhu täissöötmiseks enam eraldi minuteid ega tunde panustama. Sõiduk laeb siis, kui ta pargib ning nii või naa seisab.

Avalik laadimine toimub kindla etteantud tariifi järgi. Kodus on aga võimalik sobiv elektripakett valida ning selle järgi laadimist sättida. Kui elektrit börsilt osta, leiab Enefit Volti targa laadimise funktsioon üles kõige soodsama hinnaga tunnid ning laeb autot ainult sel ajal. Fikseeritud elektripaketiga on alati võimalus autot öösiti laadida, mil elektri- ja võrgutariif on odavam.

Enefit Volti suurimad plussid on…

… tark laadimine, võime arvestada koduse elektritarbimisega ning terviklahendused.

Tark laadimine, nagu eelpool juba kirjutatud, valib elektriauto laadimiseks kõige soodsama aja. Mugavus on seegi, et äppi ei pea hakkama iga kord uuesti seadistama, piisab vaid ühest korrast ning rakendus jätab eelistused meelde.

Laadija peab ülejäänud koduse elektritarbimisega ühte sammu astuma. Vastasel juhul võib kaitsmed välja lüüa. Enefit Volt pakub elektrikilpi ühendatavat paindliku koormuse juhtimise seadet, mis annab autole toidet ainult siis, kui ülejäänud hoone elektrivajadus on kaetud.

Tahame, et sul oleks meiega muretu olla. Seetõttu pakume ka täisteenusrenti: hoiame laadija tööl silma peal, hooldame õigel ajal ning uuema tehnoloogia tulekuga vahetame su laadija ise välja. Täisteenusrendi kasuks on otsustanud juba 2/3 meie klientidest.

Müüme ABB või Elinta laadijaid, kuna…

… neil jagub piisavalt nutikust.

ABB laadija on piisavalt lihtne ja soodne, et tagasihoidlikemale vajadustele vastu tulla. Ta ei ole aga Enefiti platvormiga integreeritud. See tähendab, et laadimist ei saa ajastada soodsama börsihinnaga aegadele ja me ei saa teda mingite tõrgete korral kaugelt juhtida.

Elinta laadija ühildub meie süsteemiga:

  • laadimist on võimalik ajastada soodsama hinnaga tundidele nii fikseeritud kui ka börsihinnaga paketi korral,
  • vajadusel saame laadija juhtimise kaugelt üle võtta ja probleemile kiireimat lahendust pakkuda.

Me ei müü tavapistikusse käivaid laadijaid…

… sel põhjusel, et need võivad elektrisüsteemile rohkem kahju kui kasu teha. Kui kodus pole piisavalt palju ampreid, saab üks faas väga suure koormuse ning elektrikilbist lähevad kaitsmed välja. Vanemad juhtmed ei pruugi koormusele vastugi pidada ja tekib tuleoht.

Et kodulaadija soetamine veelgi sujuvalt kulgeks, siis…

… soovitame allolevad küsimused läbi mõelda:

  • Kas elektrikilbis on täiendavate kaitsmete paigaldamiseks ruumi? Kui sellest on keeruline sotti saada, siis oskavad meie spetsialistid elektrikilbi sisu foto järgi hinnata. Lihtsalt pildista kilpi nii seest kui ka selle välist ümbrust ning pane teele.
  • Kui pikk on vahemaa elektrikilbist kuni kodulaadija tulevase asukohani? Standardpaigalduse hinnas sisaldub kuni 10 m kaablit.
  • Kas tulevikukindlus on oluline? Kui jaa, siis on 22 kW laadija kõige parem valik. Seda põhjusel, et ka elektriautod lähevad üha võimsamaks.
  • Kas kaablit saab vedada mööda seina või tuleb hoopis kaevata? Kui kaevata, siis milline on pinnas? Jällegi, kui on keeruline hinnata, siis tee väike video ja saada meile.

1. Vali välja sobiv laadija ning saada meile enefitvolt.com lehel päring.

2. Müügiinsener saab päringu kätte ning võtab sinuga kolme tööpäeva jooksul ühendust, et täpsem vajadus välja selgitada. Kui kõik klapib, teeb ta ka pakkumise. Mittestandardse lahenduse korral vaatab pakkumiste insener tehnilise kirjelduse üle, võtab sinuga kontakti ning külastab vajadusel objekti.

3. Sul on aega pakkumisega rahulikult tutvuda. Pärast pakkumise vastuvõtmist lepivad meie spetsialistid sinuga kahe tööpäeva jooksul kokku, millal nad laadijat paigaldama võivad tulla.

4. Paigaldame laadija 14 tööpäeva jooksul.

5. Enefit Volti kodulaadija on kasutamiseks valmis ning sina oled jälle oma aja ja raha peremees.