Enefit Volt ja Peugeot teevad elektriauto soetamise lihtsaks

Enefit Volt ja Peugeot teevad elektriauto soetamise lihtsaks

Enefit Volt ja Peugeot kingivad aasta lõpuni igale elektrilise Peugeot e-208 või e-2008 ostjale tasuta kodulaadija, et särtsusõiduki ostmine oleks lihtne ja mugav.

Enefit Volti äriarendusjuhi Kert Pääbo sõnul soovitakse kampaaniaga toetada ja tunnustada elektriautode ostjaid, kes annavad oma panuse puhta transpordi läbimurde saavutamiseks.

„Hoolimata sellest, et elektriautodest räägitakse rohkem kui kunagi varem ja nende müüginumbrid Euroopas ületavad diiselmootoriga sõidukeid, on Eestis seis veel selline, et iga elektriauto ostja on eesrindlane, aga ta on üha rohkem heas mõttes tavaline inimene kui tehnoloogiafanatt,“ lausus Pääbo. „Laadimislahenduste pakkujana on meie ülesanne teha elektriauto soetamine võimalikult lihtsaks, sest kui mudelivaliku kohta võib öelda esinduslik, siis laadijavalik on lausa peadpööritav. Koos Peugeot’ga teeme inimeste elu lihtsaks, sest nad saavad koos autoga sobiva, kvaliteetse ja tulevikukindla laadija ning ajal, mil ei ole kasutada ostutoetust, vähendada oma kulusid.“

Peugeot e-208 või e-2008 ostja saab tasuta Enefit Volti elektriauto kodulaadija ABB Terra AC Wallbox 22 kW, mille väärtus on 789 €. Lisaks 500 € eest laadimiskrediiti Enefit Volti avalikus laadimisvõrgustikus.

„Elektritranspordi võidukäik kujundab ümber meie senised auto kasutusharjumused,“ lisas Pääbo. „Statistika näitab, et elektriauto neli laadimist viiest toimub kodus või tööl ning kasutatav avalik laadija ei asu ilmtingimata teenindusjaamas selle traditsioonilises mõttes, vaid kaubanduskeskuse, kino või parkimismaja parklas. Auto varustamiseks energiaga ei ole vaja teha eraldi sõitu, vaid see kujuneb loomulikuks osaks igapäevatrajektooril.“

Elektrifitseerimine on Peugeot’ brändistrateegia keskmes ning ühes pistikhübriidmudelitega on Peugeot mudelivaliku elektrifitseeritus juba ligi 70%. Ülejärgmiseks aastaks on 85% brändi mudelivalikust elektrifitseeritud ning 2025. aastaks jõutakse Euroopas saja protsendini.

Peugeot’ mudelivaliku elektrifitseerimine algas kolm aastat tagasi, kui avalikkuse ette jõudis Peugeot e-208. Sellest ajast alates on lõviembleemiga täielektrilised mudelid (e-208, e-2008, e-Traveller ja e-Expert) ning pistikhübriidid (3008 ja 508) oma kohta turul järjekindlalt kindlustanud.

Elektrifitseerimine on ettevõtte strateegia „Power of Choice“ olulisim element, võimaldades klientidel valida just neile kõige paremini sobiva jõuallika, tegemata seejuures kompromisse sõiduelamuse või disaini arvelt.