Enefit Volt avas Viljandis neljanda elektriautode kiirlaadija

Enefit Volt avas Viljandis neljanda elektriautode kiirlaadija

Enefit Volt avas Viljandis neljanda kõigile elektriautodele sobiva kiirlaadija, leevendades sellega sealse piirkonna suurt laadimisnõudlust.

Enefit Volti värskeim CCS/CHAdeMO kiirlaadija asub Viljandi linna südames, aadressil Vabaduse plats 4, paiknedes Viljandi lauluväljaku, Pärimusmuusika aida, Jaani Koguduse, mõisapargi ning peagi renoveeritud saava Viljandi mõisa vahetus läheduses. Uus laadija asendab vana, Viljandi Vabaduse platsil asunud ABB laadija, mis sai hiljuti demonteeritud. Sellega koos on Enefit Volt võrgustikus nüüdseks üle 180 avaliku laadija, mis katavad kogu Eesti.

Uue Enefit Volt laadija näol on tegemist kiirlaadijaga, kus laetakse autosid kuni 50kW võimsusega. Laadija on varustatud nii CCS kui ka CHAdeMO laadimispüstolitega ning vastavaid vaheadaptereid kasutades on võimalik laadida ka Tesla autosid.

Lisaks Viljandi mõisa laadijale, asuvad Enefit Volt kiirlaadijad Viljandis veel Viljandi haigla juures, Metsküla tee Olerex tanklas ning Rael Autokeskuses.

Täiendavalt avasime käesoleval nädalal teenuseks uue kiirlaadija ka Kuressaares. Elektriautode areng on üha kiirenev ning see loob vajaduse laadimisvõrgustikku pidevalt arendada ja täiustada.

Eesti suurimasse elektriautode kiirlaadimisvõrku Enefit Volt kuulub täna üle 180 avaliku laadija, millele aasta jooksul lisandub nii uusi laadimispunkte kui ka laadijaid. Enefit Volti pea 2500 klienti saavad nii nutirakenduse kui RFID-kaardi abil laadida nii Euroopa kui Jaapani laadimisstandardiga sõidukeid, samuti kasutada universaalset Tüüp2 laadimist.

Lisaks avalikule laadimisvõrgule pakub Enefit Volt laadimislahendust ka koju. Elektriautole sobiliku laadimislahenduse aitab valida laadija valiku abimees Enefit Volti kodulehel www.enefitvolt.com