Enefit Volti avalik laadimisvõrk uueneb

Enefit Volt uuendab järgmise aasta lõpuks 79 avalikku laadimispunkti, mis varasemalt kuulusid Elmo võrku.

See muudab elektriautode laadimise kättesaadavamaks nii Tallinna ja Tartu magalarajoonides kui suuremates maapiirkondades, võimaldades laadida ühe laadijaga kaht autot korraga.

Uued ja kaasaegsed laadimislahendused

Elmo on valdkonna ühe esimese teerajajana teinud ära suure töö. Nüüd on aeg viia laadimise kvaliteet uuele tasemele ja tuua kiire laadimine kõigile elektriauto kasutajatele veelgi lähemale.

Esimesed 38 laadijat saavad vahetatud juba käesoleva suve jooksul. Vahetamisele minevaid laadijaid vaata asukoha kaardilt.

Kogu Enefit Volti laadimisvõrku näed siit.

Korduma kippuvad küsimused

2011. aastal rajatud Elmo laadijad olid mõeldud kiireks laadimiseks CHAdeMO laadimisstandardit kasutavatele Jaapani päritolu autodele. Tänapäeval on levinuimaks saanud Euroopas ja Ameerika Ühendriikides domineeriv CCS-standard, millest lähtuvalt paigaldame uued laadijad just seda tüüpi elektriautode laadimiseks.

CHAdeMO laadimisstandardiga sõidukeid on võimalik laadida teistes laadimispunktides üle Eesti. Endale lähima laadija leiad Enefit Volti äpist või meie kodulehelt.

Järgmise aasta lõpuks saavad uue kiirlaadija näiteks Kohtla-Järve, Virtsu, Kunda, Karksi-Nuia, Valga, Orissaare, Jõgeva, Lihula, Padise, Türi, Märjamaa, Räpina, Kuivastu, Viitna, Kohila, Paide ja paljud teised asukohad üle Eesti.