Enefit VOLT laadimine koju -
sinule sobivaim laadimislahendus

Elektriautoga sõitmine on lihtne ja mõnus, laadija valimine ja elektritööd aga mitte alati. Aitame sul teha keerulise lihtsaks - laadija valimisest selle paigaldamiseni. Alusta ja veendu ise!

Valin sobivaima laadija

Ühiselt on soodsam!

Laadimine kiirlaadimisvõrgustikus aastaks -15% ning Roheline elektripakett soodsamatel tingimustel

Tulevikukindel laadija

Peatselt lisandub laadija mobiilirakendus

Kiire, kvaliteetne ja turvaline paigaldus

Meilt saad laadija alati koos paigaldusega

Paindlikud makseviisid

Pakume lisaks väljaostule ka järelmaksu võimalust


Enefit VOLT kodulaadijad on loodud tulevikuks

Pakume tulevikukindlat ja kõigi vajalike lisadega elektriauto kodulaadijat Elinta Homebox Slim. Laadijad on saadaval kolmes erinevas võimsuses: 7,4KW, 11KW, 22KW. Leia oma kodule ja elektriautole sobivaim variant, kasutades meie laadija valiku abimeest.Pakkumine on indikatiivne. Esita päring ja me võtame sinuga 3 tööpäeva jooksul ühendust.

Esitan päringu


Viis sammu oma kodulaadijaniLeia oma laadija

Kasuta laadija valiku abimeest, et leida sobivaim laadija ja saada meile päring.

Hinnapakkumine

Võtame sinuga kolme tööpäeva jooksul ühendust, täpsustame üle pakkumise detailid ja saadame hinnapakkumise.

Lööme käed

Soovi korral saad laadija soetada järelmaksuga.

Paigaldus

Meie kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid paigaldavad laadija sulle sobival ajal.

Alusta laadimist

Naudi elektriauto mugavat laadimist oma kodus. Peagi lisame võimaluse laadimist juhtida läbi nutirakenduse.


Otsid rohkem infot või vastust oma küsimusele?


Kui oled kodulehel täitnud päringuvormi, võtab kolme tööpäeva jooksul telefoni teel ühendust meie müügikonsultant, kes täpsustab üle detailid. Seal hulgas ka laadija paigaldust puudutavad küsimused ja edastab e-postile lõpliku müügipakkumise koos arvega. Leping loetakse sõlmituks pärast arve tasumist, mille järel võtab ühendust juba paigalduselektrik, et kokku leppida sulle sobiv paigaldusaeg.

Jah, meie kodulehel müüdavaid elektriauto laadijaid on võimalik osta ka äriklientidel. Selleks tuleb sarnaselt erakliendile täita kodulehel toodud päringuvorm, kasutades elektriauto valiku abimeest sobiva laadimislahenduse leidmiseks. Päringu esitamise järel võtab ühendust müügikonsultant, et täpsustada üle pakkumise detailid ja saata e-postile lõplik pakkumine.

Tööde teostamisel väljaspool Harju, Tartu või Pärnu maakonda lisandub laadimislahenduse hinnale (laadija + paigaldustöö) täiendavalt transporditasu 0,60 €/km. Transporditasu lähtub distantsist lähimast elektrike asukohast (Tallinn, Tartu, Pärnu) paigaldusaadressile ja tagasi.

Vaata laadija paigalduse standard- ja lisatööde võrdlustabelit siit. Täiendavate küsimuste korral aitab meie müügikonsultant ja/või paigaldustööde spetsialist.

Lisaks saate vastavalt alltoodud juhendile saata meile foto(d) oma maja elektrikilbist ja soovitud laadija asukohast oma kodus, mille põhjal annab meie laadijate müügiinsener lõpliku hinnangu, kas tegemist on standard- või erilahendusega. Info palume edastada e-postile energiateenused@energia.ee.

Tutvun juhendiga »

Järgnevate fotode abil saate iseseisvalt hinnata, kas kodu elektrikilbis on olemas ruum laadija jaoks vajalike lisakaitsmete paigaldamiseks. Täpsem ruumivajadus sõltub ka sellest, kas paigaldatav laadija on 1- või 3-faasiline.

Kui kilbis ettenähtud ruum kaitsmetele puudub, tähendab see, et meil tuleb teha teile täpsustatud hinnapakkumine paigaldusele, mis sisaldab täiendavalt lisatöid kilbis.

1-faasilise 7,4 kW võimsusega laadija kaitse kilbis:

1-faasilise 7,4 kW võimsusega laadija kaitse kilbis

3-faasilise 11 kW või 22 kW võimsusega laadija kaitsmed kilbis:

3-faasilise 11 kW või 22 kW võimsusega laadija kaitsmed kilbis

Standardpaigaldus võtab aega 2-3 tundi.

Paigalduse käigus tutvub elektrik esmalt maja elektrisüsteemiga. Seejärel tehakse koos kliendiga läbi kohapealne elektritest, milles käigus mõõdetakse faaside koormust ja mille tulemuste alusel seadistatakse laadijale maksimaalne lubatud laadimisvõimsus. See tagab, et laadija laeb autot vastavalt majapidamise võimekusele ega „lööks korke välja“.

Täiendavalt paigaldab elektrik elektrikaabli kilbist laadijani, teostab vajalikud tööd elektrikilbis (paigaldab vajalikud kaitsmed) ja paigaldab laadija seinale. Samuti aktiveeritakse laadijas andmesideühendus ja seadistakse laadija Enefit Volt laadijate platvormile.

Pärast laadija paigaldust tutvustatakse kliendile selle peamisi funktsioone ning vormistatakse üleandmise-vastuvõtmise akt nii seadmele ja kui ka paigaldustööle.