Uus ja kasutajapõhine! Mis on muutunud uuenenud Enefit Volt Home mobiilirakenduses?

Soovime oma klientidele pakkuda kvaliteetset kasutajakogemust, mistõttu arendame pidevalt oma tooteid ja teenuseid. Nii läbis hiljuti põhjaliku uuenduse meie Enefit Volt Home mobiilirakendus, mille käigus said täiendust mitu olulist funktsiooni.

Uuenduse eesmärk oli muuta laadijate igapäevane kasutamine kliendile mugavamaks ja kasulikumaks, aidates sealjuures säästa veelgi enam aega, energiat ja raha.

Kõige suurem muudatus on, et mobiilirakendus ei ole enam laadijapõhine, vaid kasutajapõhine.

See tähendab, et kui varem sai rakenduse kaudu juhtida vaid ühte laadijat, siis nüüd on võimalik ühe kasutaja alla lisada korraga mitu laadijat. Kõik ühe kasutajaga seotud laadijad on hõlpsasti leitavad „Minu laadijad“ sektsiooni alt.

Lisaks on nüüd võimalik laadijat jagada näiteks oma pere või sõpradega. Selleks ei ole vaja teha muud, kui avada mobiilirakendus, valida laadija ning lisada selle juurde soovitud e-posti aadress, mille alusel saab meiliaadressi omanik edaspidi laadijale ligi pääseda ja seda kasutada.

Äpis näed ka kõiki neid laadijaid, mida on sinuga jagatud.

Kasutajapõhiseks on muutunud ka meie targa ja ajastatud laadimise funktsioon. Teisisõnu tähendab see, et nüüd saavad ühe ja sama laadijaga laadida erinevad kasutajad, tehes seda ajal, mil neile sobivaim on.

Mobiilirakendusse saab uuenduse järgselt lisada ja läbi selle juhtida ka multiconnector ehk mitme otsikuga laadijaid.

Lisaks kasutajapõhisusele on rakendus täiendust saanud sõiduki lisamise funktsionaalsuse näol.

Lisades sõiduki mobiilirakendusse, kuvab rakendus sõiduki aku mahutavust ja laetuse taset. Uuenenud äpis ei ole vaja teha muud kui seadistada soovitud akutase ning tark laadimine toimub automaatselt. Seega pole vaja muretseda, kui palju on vaja sõidukit laadida ning kogu protsess on oluliselt mugavam.

Äpiga on nüüd võimalik siduda ka RFID kaarti. Nii on kogu laadimist puudutav statistika ühes kohas koos. Proovi järele – uuenenud Enefit Volt Home äpi saad alla laadida App Store või Google Play rakendusest.

Jätkame Enefit Volt Home mobiilirakenduse edasiarendamisega. Kui sul on ettepanekuid või mõtteid, mida saaksime arvesse võtta, anna meile nendest kindlasti teada aadressil tagasiside@enefitvolt.com.

Selleks, et Enefit Volt laadimislahendus endale koju saada, küsi pakkumist või uuri lisa meie veebilehelt. Küsimuste korral on sulle abiks meie klienditugi telefonil 777 3030 või e-posti teel info@enefitvolt.com