Elektriauto laadija rent: soodne, paindlik, alati töökorras

Elektriauto laadija rent: soodne, paindlik, alati töökorras

Elektriauto ostmine on suur, ent mõistlik otsus, millega kaasneb alati küsimus, kust leida sobiv laadija. Tänu Enefit Voltile on selle vastus lihtne: rendi! Kui elad eramajas, ridaelamus või soovid särtsu lisada suvilas, on renditeenus tänu madalatele kuludele lihtne ja selge valik.

Elektriauto ülalpidamise suurimaid võite tekib võimalusest laadida kodus, kasutades ära öised madalad elektrihinnad. Esmapilgul võib erinevate variantide rohkuse tõttu laadija valimine tunduda veel keerulisem ülesanne, kui sobiva auto leidmine. Enefit Volt otsustas teha klientide elu lihtsamaks ning pakkuda laadijate laia valiku asemel rohkem nutikaid võimalusi.

Kümnete laadija mudelite seast oleme valinud sellised, mis toimivad igal ajal sõltumata autost, ilmast ja tehnoloogilistest uuendustest. Õigem on isegi öelda, et meie laadijad võimaldavad pidevalt lisada uusi funktsioone laadijat ennast vahetamata. Rahakoti jaoks ei tähenda see aga mitte suuremat ühekordset väljaminekut, vaid taskukohast kuutasu renditeenuse näol. Miks valida elektriauto laadija rent Enefit Voltilt?

Laadija on tulevikukindel

Enefit Volti pakutavad elektriauto laadijad on rohkem nutiseadmed kui juhtmega kastid. See tähendab kasutaja jaoks pidevalt lisanduvaid täiendavaid võimalusi laadimise mugavamaks ja soodsamaks kasutamiseks. Juba praegu saab läbi nutirakenduse laadimist alustada ja ajatada ehk planeerida just neile tundidele, mil elektrihind on soodsaim. Koju jõudes tuleb vaid laadimiskaabel autoga ühendada ning rakendusest valida enda jaoks sobivaim aeg laadimiseks. Kui see aeg on käes, algab laadimine automaatselt.

Järgmise sammuna oleme välja töötamas lahendust, kus rakendus valib lähtuvalt börsihinnast ise soodsaima aja, tagades valitud ajaks vajaliku laetuse. Mõne aasta perspektiivis saab oma elektriauto kasutusele võtta hoopis koduse salvestina või kasutada seda hoopis täiendava tulu teenimiseks läbi vehicle-to-grid lahenduse. Kui valid Enefit Volti nutika laadimislahenduse, võid olla kindel, et su laadija pole 5 või 10 aasta pärast vähemalt sama hea kui praegu, vaid tänu lisanduvatele võimekustele alati uuendustega kaasas käiv.

Laadija on alati töökorras

Enefit Volti nutikad laadijad on läbi interneti ühendatud meie süsteemiga, mis monitoorib pidevalt nende korrasolekut. Juhul, kui laadijaga peaks esinema mingi tõrge, saame sellest tõenäoliselt teada juba enne sind ning suudame olukorra lahendada distantsilt. Lisaks on laadijale lisatud kontakttelefon, millelt saab kiirelt ühendust meie tehnilise toega juhuks, kui tõrge esineb kasutamise käigus. On väga tõenäoline, et ka selle olukorra saab lahendada kohale sõitmata. Tõsisema rikke korral sõidab tehnik välja ja kui kohe pole võimalik laadijat tööle saada, vahetatakse see välja. Ei mingit ootamist, garantiisse viimist ega muud tarbetut. Lisaks on renditeenuse hinna sees laadija hooldus ning vajadusel varuosad.

Laadija rent on paindlik

Renditeenusega annab Enefit Volt kõik trumbid sinu kätte. Juhul, kui soovid Standard-paketi vahetada Ekstra vastu või vastupidi või lepingu sootuks lõpetada, saad seda teha lühikese etteteatamisajaga. Ei mingeid pikki ja siduvaid lepinguid ega lepingu lõpetamisega seotud täiendavaid kulusid.

Alati maksimaalne laadimiskiirus

Enefit Volt pakub Elinta HomeBox Slim laadijat laadimisvõimsusega kuni 22kW, et tagada võimalus kasutada maksimaalset laadimiskiirust. Laadimiskiirus kodulaadijaga sõltub küll auto pardalaadijast, kuid uuemad mudelid tehakse pigem rohkem kui vähem võimekad. Seetõttu soovime ka selles võtmes tagada laadija tulevikukindluse. Auto võid välja vahetada, kuid laadijast parima kättesaamiseks ei ole sul seda tarvis uuendada.

Kas koju Standard või Ekstra pakett?

Mõlemal juhul saad sa ühe auto laadimiseks sobiva tulevikukindla nutika laadija, millega saab kasu lõigata kõigist olemasolevatest ja tulevastest funktsioonidest. Pakett Standard sobib eelkõige neile, kes teavad, et laevad peaaegu alati kodus ning laadija on kodusele WiFi võrgule piisavalt lähedal.

Pakett Ekstra võimaldab, nagu nimigi ütleb, lisavõimalusi. Laadija paigaldatakse koos sellesse lisatud andmesideühendusega SIM-kaardiga, mis tähendab, et WiFi ühendust pole tarvis ning ühendus laadija ning Enefit Volti süsteemi vahel on alati tagatud.

Lisaks paigaldatakse maja elektrikilpi lisamoodul, mis jälgib reaalajas maja elektrikasutust ja suunab kogu vaba kasutamata võimsuse laadijasse, et auto aku saaks täis maksimaalselt kiiresti ja turvaliselt. Lisamoodul võtab vajaduse teha täiendavaid kulutusi liitumisvõimsuse suurendamiseks, võimaldades turvalist laadimist ajal, kui kodu elektrivõrk on muidu koormatud nt ahju, sauna vm suure tarbijaga.

Paketiga Ekstra saab laadimiseks kasutada ka RFID-kaarti. Juhul, kui laadija asub ka teistele ligipääsetavas kohas, saab kaardiga välistada võimaluse, et keegi teine seda kasutab. Tulevikus saab RFID-kaardi abil eristada ka era- ja tööauto laadimisi, kasutades vastavat laadimiskaarti.

Samuti anname igale Ekstra-paketi kliendile iga kuu 5 euro suuruse krediidi Enefit Volt avalikus laadimisvõrgus, mis võrdub umbes 20kWh laadimisega kiirlaadijas.

Pakettide sisu ja korduma kippuvate küsimustega saad tutvuda meie kodulehel, kus asub ka paketi valiku abimees.