Enefit VOLTi tulevikukindel laadija renditeenus

Laadimise erilahendus, kui soovid paindlikkust oma valitud elektriauto ja -laadija osas. Soodsa kuumaksuga mugav ja muretu elektriauto laadimine, mille hoolduse ja korrashoiu tagame alati meie.

Tutvun võimalustega

Miks liituda laadija renditeenusega?


Murevaba kasutus

Tagame laadija korrasoleku, pole tarvidust muretseda hoolduse või garantii lõppemise pärast

Soodne kuumakse

Kuumakses sisaldub nii laadija rent, hooldustööd kui ka varuosad

Paindlikud renditingimused

Renditeenuse leping on paindliku perioodiga

Soodustus Enefit Volti avalikus laadimisvõrgus

Vastavalt valitud paketile sisaldub kuumakses Enefit Volti avaliku laadimisvõrgustiku krediit

Enefit Volt laadija renditeenuse 3 paketti


Vali laadimislahenduseks endale sobivaim pakett


Standard

Sobib sulle, kui otsid laadimislahendust enda tarbeks

Paketi kuumakses sisaldub:

laadija rent
hooldus

Elinta HomeBox Slim

Laadijast täpsemalt »

Sobib korraga ühe auto laadimiseks

Maksimaalne laadimiskiirus
22 KW

Eeldab WIFI olemasolu

Standard

16,99 € /kuu

Ekstra

Sobib sulle, kui otsid laadimislahendust nii enda tarbeks kui ka teistega jagamiseks

Paketi kuumakses sisaldub:

laadija rent
hooldus

Elinta HomeBox Slim 4G

Laadijast täpsemalt »

Sobib korraga ühe auto laadimiseks

Maksimaalne laadimiskiirus
22 KW

Iseseisva 4G ühendusega

RFID-kaardiga autoriseerimise võimalus

Paindlik koormuse juhtimine

Laadimiskrediit Volti kiirlaadimisvõrgustikus
5 € / kuu

Ekstra

22,99 € /kuu

Ekstra Pluss

Sobib sulle, kui otsid lahendust kahe auto korraga laadimiseks ja nii enda tarbeks kui ka teistega jagamiseks

Paketi kuumakses sisaldub:

laadija rent
hooldus

Elinta Citycharge Mini 2

Laadijast täpsemalt »

Sobib korraga kahe auto laadimiseks

Maksimaalne laadimiskiirus
22 KW

Iseseisva 4G ühendusega

RFID-kaardiga autoriseerimise võimalus

Paindlik koormuse juhtimine

Laadimiskrediit Volti kiirlaadimisvõrgustikus
10 € / kuu

Ekstra Pluss

49,99 € /kuu


Teenuse kasutamisega alustamisel lisandub ühekordse maksena laadimisjaama paigalduse kulu. Standardpaigalduse maksumus on 250 €. Vaata lähemalt standardpaigalduse pakkumist. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Vajad abi endale sobiva rendipaketi valikul?

Paketi valiku abimees

Lisavarustus rendipakettides


RFID-kaardiga autoriseerimise võimalus

Valides RFID-mooduliga varustatud laadija, saab piirata laadimisele ligipääsu. Laadijat on võimalik seadistada nii, et laadimist saab alustada ja lõpetada vaid valitud RFID-kaardiga.

Samuti saab laadimiskaardi abil tuvastada laadimissessioone eri kasutajate lõikes. See on kasulik, kui soovite kulusid töötajate või ettevõtte sõidukite vahel jagada.

Soovitame seda lahendust eelkõige avalikes või poolavalikes asukohtades. Kodustes tingimustes, näiteks maja garaažis või koduhoovis, ei pruugi see olla otstarbekas.

NB! Iga laadijaga anname kaasa soovitud koguse Enefit Volt RFID kaarte, mida saab muuhulgas aktiveerida ka Enefit Volt kiirlaadimisvõrgus kasutamiseks.

Paindlik koormuse juhtimine – lae oma autot alati suurima saadaoleva võimsusega!

Suurima saadaoleva võimsusega laadimiseks on vajalik lisada hoone elektrikilpi spetsiaalne paindliku koormuse juhtimise moodul.

Selle lisamooduli ülesanne on jälgida reaalajas maja hetke elektrikasutust ja suunata kogu kasutamata võimsus elektriauto laadijasse, et autot saaks laadida võimalikult kiiresti ja turvaliselt.

Paindlikku koormuse juhtimist soovitame kindlasti nendele hoonetele, kus juba täna on liitumisvõimsuse limiidilähedane elektrikasutus ja valitseb oht ülekoormuse tõttu “korke välja lüüa”.

Seda lisamoodulit valides tuleb paigaldustöödel arvestada täiendavate lisakuludega.


Viis sammu laadija renditeenuse kasutamiseks


1

Leia oma pakett

Tutvu pakutavate pakettidega ja saada meile päring

2

Hinnapakkumine

Võtame sinuga kolme tööpäeva jooksul ühendust, teeme vajadusel objektikülastuse ja koostame sulle sobivaimale

3

Lööme käed

Sõlmime rendilepingu

4

Paigaldus

Meie kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid paigaldavad laadimisjaama sulle sobival ajal

5

Alusta laadimist

Alusta elektriauto laadimist! Küsimuste korral saad alati abi meie klienditoe telefonilt 777 4040


Pakkumine on indikatiivne. Esita päring ja me võtame sinuga 3 tööpäeva jooksul ühendust.

Esitan päringu

Otsid rohkem infot või vastust oma küsimusele?

Vali Enefit Volti kodulehelt endale sobilik rendipakett ning saada info koos täidetud päringuvormiga meile. Laadimislahenduste müügikonsultant võtab Sinuga kolme tööpäeva jooksul telefoni teel ühendust, et täpsustada üle pakkumise detailid, sealhulgas ka laadija paigaldust puudutavad küsimused ja edastab e-postile ametliku pakkumise. Pakkumise kinnitamise järel saadame Sulle arve laadija paigalduskuluga (paigaldus ei sisaldu renditeenuse hinnas). Arve tasumise järel loeme rendilepingu sõlmituks ning Sinuga võtab ühendust meie paigalduselektrik, et leppida kokku sobiv laadija paigaldusaeg. Paigalduselektrik paigaldab laadija kokkulepitud asukohta, ühendab laadija elektrivõrku, teeb esimese testlaadimise, teeb kohapeal kasutajakoolituse ning vormistab kohapeal laadija üleandmisakti.

Jah, meie poolt pakutavat laadija renditeenust saavad tellida ka ärikliendid. Selleks tuleb sarnaselt erakliendiga valida kodulehelt endale sobilik renditeenuse pakett ja edastada meile päringuvorm. Suurema vajaduse korral saab rentida mitu laadijat korraga või elektriautode lisandumisel hiljem laadijaid juurde rentida.

Renditeenuse eest tasumine käib igakuise arve alusel. Soovi korral lisatakse kuutasu igakuiselt Sinu Eesti Energia elektri- ja võrguteenuste arvele. Renti hakatakse arvestama alates seadme paigaldamise päevast. Arve esimese ja renditeenuse kasutamise viimase kuu rendi eest esitatakse vastavalt päevade arvule, mil laadija on olnud paigaldatud.

Renditeenuse tellimisega kaasneb ühekordse maksena laadimisjaama paigalduse kulu. Standardpaigalduse korral on paigalduse maksumus 250 € (sisaldab käibemaksu).

Paigalduse kulu võib olla asukohast sõltuvalt erinev. Standardpaigalduse korral on paigalduse maksumus 250 €. Standardpaigalduse ja lisatööde kohta vaata täpsemat võrdlustabelit SIIT.

Paigaldustööde teostamisel väljaspool Harju, Tartu või Pärnu maakonda lisandub hinnale transporditasu 0,60 €/km. Paigaldus- ja lisatööde vajaduse ning hinna täpsustame sinuga üle enne arve esitamist.

Paigalduskulu sõltub paigaldamise asukohast tingitud tööde mahust ning selle suurus ei mõjuta renditeenuse kuutasu. Arveldamine paigaldamise eest toimub iga tellimuse korral eraldi ning paigalduskulu tasutakse ühekordse maksena teenusega alustamisel. Kuna paigalduse maksumus renditeenuse kuutasus ei sisaldu, annab see sulle paindlikkuse rendileping soovi korral ilma lisatasudeta lõpetada.

Laadimiskrediidi kasutamiseks peab olemas olema kehtiv Enefit Volti laadimisvõrgustiku kasutajakonto. Renditeenusega liitumisel aktiveerimine sinu olemasoleval või uuel Enefit Volt kasutajakontol igakuise laadimiskrediidi vastavalt valitud rendipaketile. Krediiti saad laadimiseks kasutada jooksval kuul, kasutamata jäänud krediit ei kandu järgmisesse kuusse edasi. Igakuine krediit uueneb iga kuu alguses kogu teenuse kasutamise perioodi jooksul.

Kui oled siiski otsustanud laadija renditeenusest loobuda, siis on võimalik rendileping lõpetada ja laadija tagastada. Lepingutingimustest tulenevalt on sul kliendina õigus peale 3 kuu möödumist teenuse kasutamise alustamisest leping lõpetada, teatades sellest 7 tööpäeva ette e-postile info@enefitvolt.com. Laadija renditasu arvestatakse kuni laadija teisalduskuupäevani. Laadija teisaldamise eest sul eraldi maksta ei tule. Kliendina ei vastuta sa seadme hariliku kulumise ja muutuste eest (näiteks täkked, kulumisjäljed, jne), mis kaasnevad seadme normaalse kasutamisega. Laadija teisaldab meie paigalduselektrik, kes lepib selleks kokku sulle sobiva aja. Teisalduse käigus vormistatakse ja allkirjastatakse teisaldusakt, milles kirjeldatakse seadme seisukord - puuduste mitteesinemisel (seadme hariliku kulumist ei loeta puuduseks) ei kaasne sulle mingeid täiendavaid kulusid.