Enefit paigaldab Muhumaale Liiva külla ülikiirlaadija

Suvehooaja algus on toonud kaasa suurepärase uudise kõikidele elektriauto omanikele ja Muhumaa elanikele. Enefit avab 20. juunil Liival küla uusima ja kiireima Enefit Volt elektriauto laadimispunkti. Kutsume sind pidulikule avamisüritusele ja kuni juuli alguseni soodushinnaga laadima!

Uus laadija on võimsusega 160 kW, mis tähendab, et 100 km läbisõidu laadimiseks kulub laadijal kõigest alla 10 minuti.

Enefit Volti äriarendusjuht Kert Pääbo selgitas, et uute laadijate asukohavalikul lähtutakse soovist olla elektriauto kasutajatele võimalikult lähedal. „Muhumaa, mis on eriti suvekuudel populaarne sihtkoht, on ideaalne paik uue ülikiirlaadija paigaldamiseks, pakkudes elektriauto omanikele mugavat laadimisvõimalust ka puhkusel olles,“ sõnas ta.

„Elektriautodele üleminek on tuleviku suund ning Enefit soovib oma tegevustega toetada ja julgustada inimesi selle sammu astumisel. Mugavate ja kiirete laadimisvõimaluste pakkumine on oluline osa sellest protsessist,“ lisas Pääbo.

Muhu vallavanema Raido Liitmäe sõnul oskavad muhulased hoida ja edasi kanda oma ajaloolist kultuuripärandit olles samas avatud kõigele uuele.

„Meie tuleviku edu võti seisnebki selles, kuidas oskame ühendada oma pärandi tänapäeva vajaduste ning innovatsiooniga. Nii arvestasime elektriautode laadimispunkti rajamisega juba kolm aastat tagasi uue avaliku parkla ehitamisel ning täna saame tänada Enefiti senise ja kindlasti jätkuva hea koostöö eest,“ ütles ta.

Kutsume sind laadija avamisele!

Ootame kõiki huvilisi 20. juunil kl 15:00 Muhu turuala parklas Muhurito suvekohvikute kõrval, et tähistada uue ülikiirlaadija avamist. Tule ja saa osa meeleolukast päevast, uuri lähemalt elektriautode laadimisvõimaluste kohta ning naudi maitsvaid kohalikke hõrgutisi. Kohapeal toimub palju põnevat:

  • Avasõnad Muhu valla esindajalt ja Enefiti müügijuht Roul Tuttilt.
  • Väike pop-up kontsert Muhu oma mehelt Ivo Linnalt.
  • Enefit Volti Eesti turu e-mobiilsuse lahenduste juht Viljar Kont ja Eesti Energia energiakaubanduse ja portfellijuhtimise direktor Armen Kasparov vastavad kõigile elektriautosid ja laadimist puudutavatele küsimustele.

Lisaks pakume kõigile kohalviibijatele külma Muhu limpsi ja kohalikke suupisteid. Avamise puhul on võimalik laadida oma elektriauto aku täis poole soodsamalt kuni 7. juulini.