Enefit Volti Tähesaju laadimispunktis nüüd ka CCS-laadija

Enefit Volti Tähesaju laadimispunktis nüüd ka CCS-laadija

Enefit Volt avas Lasnamäe Tähesaju ärikvartalis uue kõigile elektriautodele sobiva kiirlaadija, avardades sellega laadimisvõimalusi Tallinna suurimas linnaosas.

Enefit Volti uus CCS/CHAdeMO kiirlaadija asub Lasnamäe Prisma ja Motoneti vahelises parklas. Asukoht on särtsusõidukite kasutajatele tuttav, sest varem asus samas vanemat tüüpi laadija. Ühtekokku on võrgustikus nüüdseks üle 180 avaliku laadija, mis asuvad kõikjal üle Eesti.

Enefit Volt kõigile elektriautodele sobivate kiirlaadijatega on kaetud kõik Tallinna linnaosad: Lasnamäel Tähesajus ja Ülemistes, Kesklinnas Vanasadamas ja Vabaduse väljakul, Põhja-Tallinnas Arsenali keskuses, Mustamäel Mauruse ärimajas, Nõmmel Laagri Circle K-s ja Haaberstis Haabersti Circle K-s.

Enefit Volti avalikud laadijad asuvad Lasnamäel veel Osmussaare teel Fakto Auto parklas, Smuuli teel Lasnamäe Maksimarketi parklas ning Ülemiste keskuses.

Järgmisena on uued CCS/CHAdeMO kiirlaadijad plaanis paigaldada Viljandisse ja Kuressaarde.

Eesti suurimasse elektriautode kiirlaadimisvõrku Enefit Volt kuulub üle 180 laadija, millele aasta jooksul lisandub nii uusi laadimispunkte kui laadijaid. Enefit Volti enam kui 1000 klienti saavad nii nutirakenduse kui RFID-kaardi abil laadida nii Euroopa kui Jaapani laadimisstandardiga sõidukeid, samuti kasutada universaalset Tüüp2 laadimist.

Lisaks avalikule laadimisvõrgule pakub Enefit Volt laadimislahendust ka koju. Elektriautole sobiliku laadimislahenduse aitab valida laadija valiku abimees Enefit Volti kodulehel www.enefitvolt.com