5 lihtsat sammu mõttest teostuseni: kuidas saad enda koju elektriauto laadija

5 lihtsat sammu mõttest teostuseni: kuidas saad enda koju elektriauto laadija

Kui oled endale elektriauto soetanud või seda alles kaalumas, jõuad ilmselt ühel hetkel ka küsimuseni, kuidas lahendada kodus elektriauto laadimine.

Tavalise koduse pistiku kaudu laadimine võib olla küll kõige odavam lahendus, aga on kahjuks ka kõige aeglasem ja ohtlikum. Eriti ohtlik on taoline lahendus juhul, kui kodune elektrisüsteem on vananenud või hooldamata.

Selleks, et laadimine oleks turvalisem, kiirem ning pikas plaanis ka säästlikum, tasub kaaluda spetsiaalse kodulaadija soetamist. Tänapäevaste kodulaadijate eelis on see, et mitmed nutikad lahendused võimaldavad muuta elu ka lihtsamaks ja säästlikumaks. Näiteks on peatselt võimalik panna auto laadima distantsilt nutitelefoni abil või ajastada laadimine soodsama elektrihinnaga tundidele.

Kodulaadija valimine ning elektritööd võivad olla keerulised, seega tasub valida endale partner, kes on igal sammul nõu ja jõuga toeks. Kodulaadija on küll keskmisest võimsam elektriseade, kuid eraldi liitumist sellepärast ei ole vaja suurendada.

Et tagada võimalikult kiire ja turvaline laadimine igal ajal, on võimalik elektrikilpi paigaldamiseks tellida paindliku koormuse juhtimise lisamoodul, mis jälgib majapidamise elektritarbimist hetkes ning suunab elektriauto laadijasse kogu tarbimisest üle jääva võimsuse selliselt, et ei pea muretsema kaitsmete välja löömise pärast ahju grillrežiimi käivitamisel.

Viie lihtsa sammuga oma kodulaadijani:

  • Leia oma laadija. Kasuta meie kodulehel laadija valiku abimeest, et leida sobivaim laadija ja saada meile päring.
  • Hinnapakkumine. Pärast päringu edastamist võtame sinuga hiljemalt kolme tööpäeva jooksul ühendust, täpsustame üle pakkumise detailid ja saadame hinnapakkumise.
  • Lööme käed. Soovi korral saad laadija eest tasuda ka kuumaksetega. Nõnda ei pea suurt summat ühe korraga tasuma ning saad valida endale sobiliku tasumise tempo.
  • Paigaldus. Meie kõrge kvalifikatsiooniga spetsialistid paigaldavad laadija sulle sobival ajal veendudes elektriohutuses.
  • Alusta laadimist. Naudi elektriauto mugavat laadimist oma kodus!

Tunned lahenduse vastu huvi? Loe lähemalt »