Uus kiirlaadimispunkt Tallinnas: Mauruse Maja Mustamäel

Uus kiirlaadimispunkt Tallinnas: Mauruse Maja Mustamäel

Enefit Volt avas Tallinnas Mustamäel Mauruse Majas (A.H. Tammsaare tee 92) uue laadimispunkti, kus on nii CCS/CHAdeMO 50kW kiirlaadija kui kahe väljundiga Tüüp2 laadija.

Kiirlaadija asub Mauruse Maja väliparklas, olles mugavalt ligipääsetav nii hoone külalistele kui selles töötavatele inimestele. Kahe väljundiga juhtmeta poolkiirlaadija paikneb hoone parkimismajas, pakkudes mugava võimaluse majas töötavatele inimestele, ümberkaudsetele elanikele ja kõigile teistele oma sõidukit soodsalt laadida.

Leia lähim laadija meie äpist või veebist!

Suve jooksul on Enefit Volt võrku lisandunud CCS/CHAdeMO kiirlaadija Vanasadamas, kiir- ja ülikiirlaadija Circle K Laagri teenindusjaamas kui Viru keskuse laadimisalal kaks poolkiiret laadijat.

Enefit Volt kiirlaadimisvõrgustikku kuulub ligi 180 laadimispunkti üle Eesti, millele selle aasta jooksul lisanduvad nii uued kiir- kui ülikiirlaadijad. Enefit Volt laadimisvõrgustik kasutab ainult 100% taastuvatest energiaallikatest toodetud rohelist energiat. Lisaks arendatakse uusi laadimislahendusi kodu- ja äriklientidele, et elektriauto omamine poleks ainult soodne, vaid ka tulus.

Enefit Volt laadimisteenuse kasutamiseks tuleb end registreerida kasutajaks veebilehel www.enefitvolt.com või nutirakenduses Enefit Volt, misjärel saab laadijaid kasutada nii rakenduse kui kliendile tasuta saadetava RFID-kaardiga.

Mauruse Maja on äsjavalminud kaasaegne büroomaja millega käivad kaasas ka kaasaegsed ja tulevikku vaatavad lahendused nagu ka elektriautode sõbralikkus. Mauruse Maja asub Mustamäe südames ja selles tegutsevad teise seas ettevõtted nagu Net Group, Creative Mobile, Keskkonnaprojekt, ITK Inseneribüroo, Coca-Cola HBC Eesti ja HanzaDent uus hambaravi kliinik. Hoone esimesel korrusel paikneb Coop toidupood.

Töötajate ja klientide tarbeks on Mauruse Majas kokku 520 parkimiskoha, millest enamik asuvad parkimishoones ja võimaldavad autost kontorisse liikuda ilma ilmastikuolude mõjutusteta. Maja ees on 100 parkimiskohaga avalik parkimisala kus saavad lahendalt parkida ka hoone külalised. Samuti pakub Mauruse Maja piisavate parkimiskohtadega parkimismajas leevendust ümbruskonna parkimisprobleemile ja on avatud parkimiseks ka kohalikele elanikele.