Jaga müügivihjet Enefit VOLTiga

Leiame sinu kliendi elektriautodele parima laadimislahenduse

Edasta kontaktandmed

Kõik, mida vajad nutikaks laadimiseks ühes kuumakses

  • Kõigile elektriautodele sobiv tark 22kW elektriauto laadija
  • Standardpaigaldus tellimuse hinna sees
  • Nutikas koormuse juhtimise seade (DLM) koos paigaldusega
  • Juurdepääs meie nutika laadimise mobiilirakendusele
  • Tulevikukindlus ja uuendamisvõimalused
  • Hoolduse ja remondi- või asendamise garantii

29.99 € kuus

Väljaost koos paigaldusega 2523 €


Laadijast täpsemalt »

Saada kliendi kontaktandmedKliendi andmed

Esinduse andmed

Laadija paigaldatakse...

Laadija paigaldamine kinnituspostile
Kui laadija paigaldamine sinu maja seinale ei ole võimalik või sulle see lihtsalt ei meeldi, on laadija võimalik paigaldada sinu valitud kohta kinnituspostile. Sageli kaasneb sellega aga nõue kindlustada laadimisposti vundament ja teha ka kaevetöid. See tähendab, et me ei saa garanteerida sulle standardset paigaldushinda, kui teed selle valiku. Teeme sulle selle asemel personaalse pakkumise, olenevalt sinu nõudmistest.Elektrikilbi ja laadija ühendamiseks kulub elektrikaablit...

Kui pikk on elektrikaabli marsruut?
Laadija vajab ühendust elektrikilbiga ning see ühendus luuakse elektrikaabliga. Standardpaigalduse alla on arvestatud 15 meetri kaablit. Kui soovite paigaldada laadija elektrikilbist kaugemale, kui 15 meetrit võimaldab, siis palun andke sellest varakult teada.Elektrikaabel paigaldatakse...

Kuhu on kaabel paigaldatud?
Standardpaigalduses pakume võimalust valida, kas kaabel jookseb seinal kaablikaitsetorus või spetsiaalses kaablikarbis. Kaabli paigaldamine seinale ei kuulu aga standardpaigalduse alla ning selleks tuleb teha eraldi tellimus.Kas elektrikilbi ja laadija ühendamiseks on vaja puurida läbi seina, mis on paksem kui 50 cm?

Puurimistööd
Tavaliselt paigaldatakse laadija maja välisseinale, kui elektrikilp asub maja sees. See tähendab, et kaabli ühendamiseks peame puurima seina augu. Kui teate, et teie majasein on paksem, siis palun andke sellest varakult märku.Kas kaevetööd on vajalikud?

Kaevetööd
Kaevetöid on tavaliselt vaja siis, kui laadija on paigaldatud majast eemale ning peame näiteks laadija kinnituspostile vundamendi valama. Kaevetööd ei sisaldu standardpaigalduses ning peame tegema sulle personaalse pakkumise, kui kaevetööd on vajalikud. Hind sõltub pinnasest ning töömahust.

Kolm sammu parima laadimislahenduseniEsita päring

1

Edasta meile kliendi kontaktandmed.

Parima lahenduse leidmine ja teostamine

2

Võtame kliendiga kolme tööpäeva jooksul ühendust. Selgitame välja tema vajadused ja teostame laadimislahenduse koos paigaldusega.

Anname tagasisidet

3

Anname teada, kui laadimislahendus on paigaldatud ja jagame kliendi tagasisidet.


5 põhjust, miks valida Enefit Volt laadimislahendus

Kindel partner

Enefit Volt on kindel partner nii täna kui ka aastate pärast. Hoolitseme nii laadija tarne, paigaldamise ja seadistamise eest.

Ainulaadne kõik ühes pakkumine

Üks tellimus elektriauto koduseks nutikaks laadimiseks – laadijast paigalduseni.

24/7 klienditugi

Oleme ühe kõne kaugusel. Alati.

Lae oma kodus, omal ajal, tulevikukindlas laadimispunktis

Hoolitseme, et teie laadija ei jää ajale jalgu, uuendame laadija tarkvara ning pakume lihtsat võimalust vahetada laadija tulevikus välja (nt kaheotsikuga laadija vastu.)

Lae targalt ja teeni laadija investeering tagasi

Teie laadijaga tuleb kaasa nutirakendus, mis võimaldab ajatada oma auto laadimine tundidele, millal elektrihind on kõige odavam ja keskkonnasõbralikum.

Kontakt


Kätlin Ilustrumm

Partnersuhete juht

Tel: +372 5353 7195

katlin.ilustrumm@energia.ee