Elektriautode laadijad

Oleme ette valmistamas ka laadimislahendusi kodumajapidamistele ja äridele. Loodame häid uudiseid jagada juba 2020. aasta suvel.


Kodune laadimine

Kui elad eramus või paarismajas, saad lasta paigaldada omale koduse elektriauto laadija. Elektriauto laadimine oskuslikult paigaldatud kodulaadijast on turvalisem alternatiiv kui pistiku pistmine tavalisse kodusesse elektripistikusse.

Üldiselt võib kodulaadijad jagada kahte: tavalised ja nutikad laadijad.

  • Tavalised laadijad on kiiremad kui pistiku kaudu laadimine. Võrreldes laadimisega tavalisest pistikust, kus aku laadimise aeg võib venida 12-14 tunnini, on kodune laadija võimeline auto täis laadima 2-3 korda lühema ajaga.
  • Nutikas laadija pakub aga erinevaid lisafunktsioone, nt kaugkäivitus ja -seiskamine, taimerite seadmine, laadimisajaloo jälgimine jpm.

Laadimislahendused ärile

Kõige levinumad poolprivaatsed laadijad asuvad ettevõtete territooriumil ning neid saavad üldjuhul kasutada nii töötajad, partnerid kui ka kliendid.

Äri juures asuv laadija võib olla nii poolkiire kui ka kiire, pakkuda dünaamilist koormuse tasakaalustamist ja kasutajapõhist hinnakujundust.


Tahad olla esimeste seas, kes meie uutest elektriautode laadimise lahendustest kuuleb?

Liitun infolistiga