Laadimislahendused ärile ja kortermajadele

Elektriauto laadimislahendused kinnisvaraarendajatele, suurte autoparkide omanikele ja korteriühistutele.

Töötame välja just sinu äri vajadustele kõige paremini sobiva lahenduse.

Jäta meile oma kontakt, et saaksime pakkuda parima lahenduse just sinule!


Äripinnale

Elektriauto laadimise võimalus sinu äri juures pole valitute luksus, vaid peagi sama elementaarne, kui külalise tervitamine sooja naeratuse saatel.

Sinu äri vajadustele ja võimalustele vastav elektriauto laadimise lahendus aitab pakkuda nii oma lojaalsetele kui uutele klientidele keskkonnasõbralikku lisaväärtust ning anda neile täiendav põhjus sinu äri külastada.

Ära suuna kliente lähima laadija juurde, vaid paku neile see võimalus ise!

Kinnisvaraarendajale

Keskkonnasõbralikku transporti soodustavate lahenduste pakkumine on uus reaalsus, millega peab arvestama iga kinnisvaraarendaja. Juba mitme aasta jooksul on seda küsinud üürnikud, alates 2021. aastast lisanduvad elektriautode laadimistaristut reguleerivad seadusandlikud nõuded.

Töötame igat tüüpi kinnisvaraarenduse ja selle üürnike jaoks välja optimaalseima elektriautode laadimislahenduse, mis lisaks tänastele vajadustele vastamisele on ka tulevikukindel.

Loo oma ettevõttele ja rentnikele konkurentsieelis, pakkudes keskkonnasõbralikku töölkäimisvõimalust. Uuringud näitavad, et elektriauto omanikest potentsiaalsed koduostjad peavad laadimisjaamade paigaldamist üheks kõige olulisemaks teguriks!

Äriklientide vajadustele vastavaid täisteenus lahendusi on meilt oodata juba 2021 aasta kevad-suvel.

Autopargile

Kümnetesse tuhandetesse kilomeetritesse ulatuva aastase läbisõidu puhul on elektriauto mõistlik valik juba täna. Enefit Volt aitab su otsust mõistliku valiku poole teha kiiremini, pakkudes laadimise rätsepalahenduse lähtuvalt ettevõtte vajadustest ja autopargist.

Kui su autod läbivad aastas üle 30 000 kilomeetri, ei põle su sõidukites vaid fossiilkütus, vaid raha, mida saaksid kasutada lisaväärtuse loomiseks mujal.

Tee meie tulevikukindla laadimislahenduseni on lihtne:

  • selgitame ootuse ja vajaduse;
  • töötame välja optimeeritud lahenduse, milles sisalduvad sobivaid laadijaid, laadimise haldusplatvorm ja kasutajate kliendirakendused;
  • paigaldame laadijad, hooldame, optimeerime ja vajadusel skaleerime kogu laadimissüsteemi.

Kortermajale

Elektriauto omamine pole ainult eramajaomanike privileeg, vaid ka väiksemate ja suuremate kortermajade elanikud soovivad omale keskkonnasõbralikku liikumisvahendit soetada.

Tee Enefit Volt kortermajale sobiva lahenduseni on lihtne:

  • kaardistame kortermaja täpsemad vajadused;
  • töötame välja täislahenduse, milles sisalduvad nii sobivaid elektriauto laadijaid kui ka haldusplatvorm laadijate ja kasutajate maksete haldamiseks;
  • hooldame laadijaid ning teeme vastavalt tarbimisele ettepanekud teenuse parandamiseks.

Kortermajade vajadustele vastavaid täisteenus lahendusi on meilt oodata juba 2021 aasta kevad-suvel.


Jäta meile oma kontakt, et saaksime pakkuda parima lahenduse just sinule!

Soovin pakkumist